Elegancja...
Gwarancja jakości...
Innowacyjność...
Atrakcyjne ceny...
Nasza praca to Twoje zadowolenie...
Dack.pl – wszystko czego potrzebujesz

Kuchnia, salon

Kuchnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w domu. Jej estetyczny wygląd oraz ergonomiczne rozstawienie sprzętów pozwala cieszyć się zarówno przygotowywaniem posiłków, jak i ich spożywaniem (np. w aneksie jadalnym).

Żeby radość z użytkowania kuchni była długotrwała musimy zastosować trwałe, estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości materiały, czyli płytki ceramiczne.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać o walorach użytkowych okładzin ceramicznych. Zastosowanie ich w salonie lub w pomieszczeniu z ogrzewaniem podłogowym to bardzo racjonalne i funkcjonalne rozwiązanie. W chwili obecnej parametry techniczne i wzornictwo płytek ceramicznych pozwala na bardzo różnorakie wykończenie wnętrza.

Wytrzymałość płytek podłogowych (np. gresu szkliwionego) umożliwia zastosowanie ich w miejscach bardzo narażonych na ścieranie: przedpokój, kuchnia, itp.. Następną zaletą ceramiki jest łatwość utrzymania w czystości oraz brak wymagań konserwacyjnych (pastowanie, malowanie), dlatego też podłogi wykończone terakotą zachowują praktycznie przez cały czas użytkowania jednakowy estetyczny wygląd.

Salon sprzedaży: Ruda Śląska - Bielszowice, ul. Pionierów 31.
Siedziba Zarządu: Katowice, ul.Kochanowskiego 4/3. © Dack.pl | 2014